fbpx
kies regio:

Week van de vrijwilliger

JIJ HOUDT ONS DRAAIENDE!

Week van de vrijwilliger

Dit jaar zetten we onze vrijwilligers in de bloemetjes van 27 februari tot 6 maart. Tijdens deze week bedanken we al onze vrijwilligers die zich nog steeds inzetten ondanks moeilijke tijden. Maar, we zetten ook specifiek in op bestuursvrijwilligers. Zij die de boel letterlijk draaiende houden. 

Ben jij een vrijwilliger die actief is in een raad van bestuur? Of maak jij op een andere manier deel uit van een organisatie als bestuurder? Vul dan onze enquête in tot 6 februari en help ons mee drempels te verlagen.

De resultaten van de enquête worden tijdens de week van de vrijwilliger bekend gemaakt in de vorm van een beleidsdossier. In dit dossier zullen we aanbevelingen doen naar hoe de omkadering en ondersteuning van bestuursvrijwilligers beter kan. 

Ben je zelf geen bestuursvrijwilliger, maar ken je wel zo iemand? Stuur deze bevraging dan zeker door!

Heel erg bedankt!

Jij houdt ons draaiende 3 1

 

  Deze website werd mede mogelijk gemaakt door
Belfius Bank VDK bank Logo DVV

Wij gebruiken cookies

Wij gebruiken cookies op onze website. Sommige zijn essentieel voor het correct functioneren van de site, terwijl andere ons helpen om de site en de gebruikerservaring te verbeteren (tracking cookies). U kan zelf kiezen of u deze cookies wil toestaan of niet. Let op dat als u onze cookies weigert mogelijk niet alle functies van de site beschikbaar zijn.